Инструкция ТЕАЛОЗ ® ДУО

Этот продукт является средством медицинского назначения. Перед использованием прочтите инструкцию. Сохраняйте эту Инструкцию. Возможно, вам придется прочесть ее еще раз.

Оригинал инструкции в формате PDF.

ТЕАЛОЗ® ДУО призначений для захисту, зволоження та змащення поверхні очей з метою послаблення симптомів синдрому сухого ока середнього й тяжкого ступеня, а також покращення стану поверхні очей.
Тільки для місцевого застосування в очі.

- Дорослих,
- Дітей (вводити продукт повинні батьки або опікуни),
- Вагітних або жінок, що годують груддю (на основі наявних знань),
- Користувачів контактних лінз будь-якого типу.

Не вживати усередину, не призначений для ін’єкцій. Не застосовувати ТЕАЛОЗ® ДУО при алергії на будь-який з його компонентів (дивіться Опис виробу).

ТЕАЛОЗ® ДУО – офтальмологічний розчин, до складу якого входять трегалоза (3%), натрію гіалуронат (0.15%), натрію хлорид, трометамол, кислота хлористоводнева та вода для ін’єкцій. ТЕАЛОЗ® ДУО – це стерильний, гіпотонічний розчин, без фосфатів, з нейтральним рН.
Розчин поставляється у багатодозовому флаконі ABAK®. Завдяки цьому інноваційному та запатентованому пристрою краплі очні проходять через 0.2 µm (мкм) фільтр , що забезпечує запобігання бактеріальному забрудненню розчину без використання будьяких консервантів. ТЕАЛОЗ® ДУО щадний для очей, оскільки не містить консервантів. Завдяки відсутності консервантів тканини поверхні ока захищені, а у користувачів, чутливих до консервантів, не має небажаних реакцій.

ТЕАЛОЗ® ДУО рекомендується у випадках дискомфорту, відчуття поколювання, стороннього тіла або подразнення очей що зумовленні синдромом сухого ока середнього і тяжкого ступенів. Ці симптоми можуть бути спричинені зовнішніми факторами, такими як вітер, дим, забруднення, пил, сонячні та холодні умови, сухе тепло, кондиціонер, подорож літаком та тривала робота перед екраном комп’ютера та операції на очах, такі як операція з приводу катаракти, рефракційна хірургія.
ТЕАЛОЗ® ДУО забезпечує миттєвий комфорт, який триває впродовж цілого дня, а також полегшення симптомів сухості очей та усуває відчуття дискомфорту після операції на очах.
ТЕАЛОЗ® ДУО добре переноситься поверхнею ока і може використовуватися користувачами контактних лінз будь-якого типу.
Основними складниками ТЕАЛОЗ® ДУО є трегалоза та натрію гіалуронат.
Трегалоза - природна речовина, присутня у багатьох рослин і тварин, яка може виживати в умовах надзвичайної посухи.
Вона забезпечує захисні та гідратаційні властивості.
Натрію гіалуронат природним чином міститься в людському оці, він утримує воду, зволожує та змащує його поверхню. Ця речовина забезпечує тривале полегшення та прискорює загоєння очної поверхні.
Унікальна комбінація трегалози та гіалуронату натрію в ТЕАЛОЗ® ДУО забезпечує тривалий захист, зволоження та змащування поверхні ока.

Дозування: 1 крапля у кожне око, від 4 до 6 разів на добу. Для використання ТЕАЛОЗ® ДУО не потрібна спеціальна підготовка.
Ретельно вимийте руки перед використанням. Не використовуйте жодного інструменту для відкриття флакону. Коли ви застосуєте вперше ТЕАЛОЗ® ДУО, ви побачите, що проходження першої краплі через унікальну систему фільтрації (див. Опис виробу) триває деякий час. Введіть одну краплю в нижній кон’юнктивальний мішок (простір між оком і нижньою повікою), обережно відтягнувши нижню повіку вниз і дивлячись вгору. Після введення обережно закрийте очі. Закрийте кришку флакона після використання.

Багаторазове використання продукту для одного пацієнта. Не передавайте флакони іншим людям, щоб запобігти перехресному забрудненню. Перед першим використанням цього продукту переконайтеся, що упаковка не пошкоджена. Перед першим використанням переконайтеся, що запобіжне кільце на флаконі є непошкодженим. Щоб уникнути забруднення, не торкайтеся кінчиком флакона ні до якої поверхні. Ви повинні звернутися до лікаря, якщо ваші симптоми посилюються або не покращуються.

Зберігати поза полем зору та у недоступному для дітей місці. Після застосування не слід керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами, якщо зір у вас розмитий. Зачекайте кілька хвилин, щоб зір відновився. Зачекайте принаймні 10 хвилин між застосуванням двох різних продуктів для очей. Ніколи не розбавляйте ТЕАЛОЗ® ДУО і не змішуйте його з іншими розчинами. Після першого використання флакон може просочитися, якщо він знаходиться під дією низького атмосферного тиску.

Повідомлялося про такі побічні ефекти: у поодиноких випадках можливі слабке подразнення та почервоніння очей. У таких випадках користувачі контактних лінз повинні видалити свої контактні лінзи. Під час використання очних крапель можуть виникнути короткотривалі симптоми, такі як відчуття печіння, відчуття поколювання, відчуття стороннього тіла в оці та помутніння зору. Якщо ви помітили будь-які побічні ефекти або незвичні відчуття після використання цього продукту, зверніться до медичного працівника та повідомте інформацію Уповноваженому представнику в Україні, Виробнику (див. контакти в кінці інструкції для застосування).

Зберігати при температурі від 8° C до 30° C. Не піддавайте виріб впливу прямих сонячних променів або вологості. Не використовуйте після закінчення терміну придатності, який зазначений на флаконі та на зовнішній упаковці. Термін придатності є останній день цього місяця, у разі якщо упаковка непошкоджена і зберігалась правильно. Після першого відкриття флакону розчин можна використовувати не більше 3 місяців. Після закінчення цього часу залишок продукту не застосовуйте. Утилізуйте виріб відповідно до місцевих вимог (флакон слід утилізувати як побутові відходи, зовнішня коробка та Інструкція підлягають вторинній переробці).

Виробник: Лаборатуар Теа; 12, вул. Луі Блеріо, 63100 Клермон-Ферран Седекс 2 Франція.
Місце виробництва: ФармілаТеа Фармацеутіці С.П.А; вул. Е. Фермі, 50, 20019 Сеттімо Міланесе (МІ), Італія.
Уповноважений представник в Україні: Представництво «Лаборатуар Теа»; Україна, 04070, м. Київ, вул. Волоська, 51/27 «Б», 3 поверх, офіс 1; код за ЄДРПОУ 26620013. Телефон: (044) 467-57-70 (цілодобово).
Дата останнього перегляду: 01.01.2023

Где купить ТЕАЛОЗ® ДУО

Официальный сайт ТЕАЛОЗ® ДУО. Реклама средства медицинского назначения ТЕАЛОЗ® ДУО. Хранить в недоступном для детей месте. Перед применением обязательно проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией (PDF). Показания: ТЕАЛОЗ® ДУО показан для защиты, увлажнения и смазки поверхности глаз с целью ослабления симптомов синдрома сухого глаза средней и тяжелой степени, а также для улучшения состояния поверхности глаз. Только для местного применение в глаза. Противопоказания: не использовать внутрь, не предназначен для инъекций. Не применять ТЕАЛОЗ® ДУО при аллергии на какой-либо из его компонентов.

Производитель: Laboratoires Théa; 12 rue Louis Blériot, 63017 Clermont-Ferrand Cedex 2, France. Tel. + 33 4 73 98 14 36 / Лаборатуар Теа; 12, ул. Блерио, 63017 Клермон-Ферран Седекс 2, Франция. Тел. + 33 4 73 98 14 36 на заводе Farmila-Thea Farmaceutici S.P.A .; via Enrico Fermi, 50, 20019 Settimo Milanese (MI), Italy. Tel. +39 02 33 550 1 / Фармила-Теа Фармацеутици С.П.А; ул. Энрико Ферми, 50, 20019 Сеттимо Миланезе (МИ), Италия. Тел. +39 02 33 550.

Все права защищены и принадлежат ТОВ «ТЕА ФАРМА». ЄДРПОУ 45117423; юридический адрес 04070, г. Киев, Подольский р-н, ул. Волошская, 51/27Б, 3 этаж, офис 1. Тел. +38 (044) 467 5770. Сайт ТОВ «ТЕА ФАРМА»:https://thea.ua/.

Информация на сайте представлена с ознакомительной целью (носит информационно-справочный характер) и не может являться основанием для самостоятельной постановки диагноза и самостоятельного назначения лечения. Своевременно обращайтесь к врачу. Самолечение может быть опасным для вашего здоровья.