Угода користувача

УГОДА КОРИСТУВАЧА САЙТУ «ТЕАЛОЗ® ДУО»

1. Загальні положення умов використання сайту «ТЕАЛОЗ® ДУО»

Щоб користуватися сайтом, Вам пропонується прийняти умови використання сайту «ТЕАЛОЗ® ДУО», в подальшому “Сайт”. Залишаючись на Сайті, Ви тим самим підтверджуєте свою згоду, прийнявши Угоду користувача.

2. Призначення Сайту

Даний Сайт не є інтернет-аптекою.
Представництво Лаборатуар Tеа в Україні не здійснює діяльність з продажу виробів медичного призначення і не надає рекламні послуги третім особам.
Представництво не несе відповідальності за зміст сайтів, зовнішні посилання яких вказані на даному Сайті. Ці посилання пропонуються виключно для Вашої зручності в ознайомлювальних цілях.

Інформація, опублікована на сайті (в тому числі онлайн тест на наявність ССО), призначена тільки для ознайомлення і не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Для коректного встановлення діагнозу потрібна консультація лікаря. Представництво Лаборатуар Tеа в Україні не несе відповідальності за можливу шкоду, яку може бути заподіяно Вашому здоров’ю в результаті самостійного лікування, виходячи з інформації, представленої на сайті.

3. Відповідальність і відмова від відповідальності власника сайту. Авторське Право

Інформація, викладена на цьому Сайті, призначена для використання в особистих цілях користувачів на території України.
Відповідно до Авторського Права копіювати та поширювати матеріал сайту без посилання на Сайт заборонено.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за перехід користувача за посиланням на інші сайти та надання цім сайтам своїх персональних даних.
Адміністрація сайту не гарантує відсутність помилок і збоїв в роботі сайта, але буде робити все від неї залежне, щоб їх усунути.
Адміністрація сайту залишає за собою право без попереднього повідомлення вносити зміни на Сайт і попереджає, що всі зображення вироба медичного призначення розчину офтальмологічного Теалоз® Дуо є схематичними.
Адміністрація сайту несе відповідальність за збереження Ваших персональних даних, не передаючи їх третім особам.

4. Додаткові сервіси, які використовуються на Сайті

На Сайті використовуються:
GoogleAnalytics – для збору та аналізу статистичних даних з метою оптимізації рекламних кампаній і підвищення зручності використання сайту.
GoogleAdWords – з метою проведення маркетингових кампаній. Інструмент дозволяє налаштувати звернення до користувачів, які вже відвідували цей Сайт.

ДЕ КУПИТИТеалоз® Дуо Де купити

Реклама виробу медичного призначення. Засіб має побічну дію: у поодиноких випадках може спричинювати слабке подразнення очей. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією. Зберігати в недоступному для дітей місці Реквізити декларації про відповідність №UA.TR.0980038-16 до 10 липня 2021. Виробник: Фарміла-Теа Фармацеутіці С.П.А; вул. Е. Фермі, 50, 20019 Сеттімо Міланесе (MI), Італія (Farmila-Thea Farmaceutici S.P.A.; Via. Е. Fermi, 50, 20019 Settimo Milanese (MI), Italy)