02.07.2020

Що таке Трегалоза

Рейтинг

Поділитись статтею

Трегалоза утримує біля себе воду. Це дає можливість використовувати її у фармацевтичній промисловості, в косметології, у виробництві харчових продуктів. Це – цукор, без запаху, що складається з білих або майже білих кристалів.

Природні джерела

Трегалоза зустрічається в природі в деяких рослинах (Троянда Ієрихону, мох), гриби (в тому числі в дріжджі), в організмах комах (деякі види комарів). Трегалозу можна знайти в невеликий кількісті в різних продуктах харчування: хліб, пиво, вино, мед.

Роль в природі

Завдяки властивостям трегалози, деякі рослини та тварини здатні протистояти тривалим періодам висихання.

Цей цукор утворює гелеву фазу в період зневоднення, і запобігає руйнуванню клітинних органел, захищає їх від окисного стресу.

Застосування в офтальмології

Властивості цього компонента надають поверхні ока надійний захист від висихання і дієву допомогу для швидкого відновлення рогівки та кон’юнктиви.

Застосування в медицині

Трегалоза застосовується як кріопротектор для органів, які очікують трансплантації: введення цієї речовини в клітини захищає їх при глибокому заморожуванні.

Найближчим часом можливе застосування трегалози в якості консерванту для вакцин.

Поделиться ссылкой:

Оцените пользу статьи:

Діліться в соц. мережах:

Отримувати статті на E-mail

Підписатися

ДЕ КУПИТИТеалоз® Дуо Де купити

Реклама виробу медичного призначення. Засіб має побічну дію: у поодиноких випадках може спричинювати слабке подразнення очей. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією. Зберігати в недоступному для дітей місці Реквізити декларації про відповідність №UA.TR.0980038-16 до 10 липня 2021. Виробник: Фарміла-Теа Фармацеутіці С.П.А; вул. Е. Фермі, 50, 20019 Сеттімо Міланесе (MI), Італія (Farmila-Thea Farmaceutici S.P.A.; Via. Е. Fermi, 50, 20019 Settimo Milanese (MI), Italy)