02.07.2020

Флакон АВАК®

Рейтинг

Поділитись статтею

Офтальмологічний розчин Теалоз® Дуо знаходиться в інноваційному мультидозовому флаконі АВАК® (а – без, ВАК – бензалконію хлорид).

Сучасний флакон АВАК® – продукт 10 років розробок і більше ніж  90 модифікацій.

При його створенні задіяні високі технології виробництва пластмас, фільтрації, зварювання, мікробіології та фізичної хімії полімерів.

Історія створення флакона АВАК®

Історія французької компанії Laboratoires Théa тісно пов’язана із 150-річною історією династії Шибре.

Представник цієї династії, Жан Шибре, першим в історії запропонував використовувати консерванти для офтальмологічних розчинів. Це дозволило досягти великих успіхів у фармацевтичній промисловості та в офтальмології.

Засновник Laboratoires Théa, Анрі Шибре досяг ще більших успіхів.

Грунтуючись на нових досягненнях офтальмології, він оцінив всі небажані ефекти консервантів на структури ока  та створив перший у світі мультидозовий флакон без консервантів АВАК®.

Офтальмологічний розчин знаходиться у цьому флаконі без додавання консервантів та  зберігає стерильність  протягом 3-х місяців після відкриття флакона .

Більш того, флакон є простим і зручним у застосуванні.

Стерильність розчину без консервантів

Центральний компонент флакона АВАК® – мембрана, що фільтрує розчин. Розробка цієї мембрани  є справжнім технологічним проривом, тому що її отвори мають розмір 0,2 мкм, в той час як  відомі мікроби та віруси  набагато більші, через що не можуть проникнути у флакон.

Таким чином, розчин залишається стерльним

Точне дозування крапель

Нейтральна мікропориста прокладка – це оригінальний запатентований пристрій, завдяки якому флакон ABAK®  гарантує однаковий розмір крапель.  Це дозволяє уникати втрат розчину та  використовувати препарат економно.

Легкість і простота використання 

Флакон ABAK® виготовлений з поліетилену низької щільності без домішок. Завдяки  властивостям цього матеріалу, флакон гнучкий при натисканні та забезпечує  легкість і простоту використання.

Ці якості дозволяють користуватись флаконом АВАК® навіть літнім людям та інвалідам, які страждають на артрит кистей рук.

Безпечність при застосуванні, 300 крапель у флаконі

Гарантією безпечного закрапування є гладкий закруглений наконечник .

Мембрана, нейтральна мікропориста прокладка і крапельниця гарантують, що 10 мл будь-яких крапель – це 300 точно відкаліброваних крапель.

Популярність флакона АВАК® в світі

Флакон АВАК® є найпопулярнішим  серед багатодозових флаконів без консервантів.

Згідно статистичних даних, офтальмологічні розчини й краплі, розфасовані у Флакон АВАК®, купують у світі кожні 2 секунди.

Поделиться ссылкой:

Оцените пользу статьи:

Діліться в соц. мережах:

Отримувати статті на E-mail

Підписатися

ДЕ КУПИТИТеалоз® Дуо Де купити

Реклама виробу медичного призначення. Засіб має побічну дію: у поодиноких випадках може спричинювати слабке подразнення очей. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією. Зберігати в недоступному для дітей місці Реквізити декларації про відповідність №UA.TR.0980038-16 до 10 липня 2021. Виробник: Фарміла-Теа Фармацеутіці С.П.А; вул. Е. Фермі, 50, 20019 Сеттімо Міланесе (MI), Італія (Farmila-Thea Farmaceutici S.P.A.; Via. Е. Fermi, 50, 20019 Settimo Milanese (MI), Italy)