Теалоз® Дуо

Офтальмологічний розчин 10 мл для зволоження очей

При подразненні поверхні очей

Дискомфорті від контактних лінз

Синдромі сухого ока

При втомі очей

При подразненні поверхні очей

Дискомфорті від контактних лінз

Синдромі сухого ока

При втомі очей

1/1

показати ще

Без консервантів

Théa Франція

Кому підходить

Працюючим за комп'ютером

тривалий захист та зволоження очної поверхні

Користувачам контактних лінз

можна закрапувати не знімаючи контактні лінзи

Можна закрапувати дітям

вводити продукт повинні батьки чи опікуни

У період вагітності

а також можна застосовувати під час лактації

Працюючим за комп'ютером

тривалий захист та зволоження очної поверхні

Користувачам контактних лінз

можна закрапувати не знімаючи контактні лінзи

Можна закрапувати дітям

вводити продукт повинні батьки чи опікуни

У період вагітності

а також можна застосовувати під час лактації

1/1

показати ще

Інструкція оригінал у pdf форматі

ТЕАЛОЗ® ДУО призначений для захисту, зволоження та змащення поверхні очей з метою послаблення симптомів синдрому сухого ока середнього й тяжкого ступеня, а також покращення стану поверхні очей.

ТЕАЛОЗ® ДУО можна закрапувати по 1 краплі в кожне око, 4-6 разів на добу.

Без консервантів і фосфатів. 3% трегалоза, 0,15% гіалуронова кислота.

ТЕАЛОЗ® ДУО добре переноситься, в його складі немає ні консервантів, ні фосфатів. Засіб має побічну дію. Під час використання очних крапель можуть виникнути короткотривалі симптоми, такі як відчуття печіння, відчуття поколювання, відчуття стороннього тіла в оці та помутніння зору.

Склад ТЕАЛОЗ® ДУО

Основні діючі речовини

3% Трегалоза

Для захисту поверхні ока від висихання

Трегалоза

0,15% Гіалуронова кислота

Для зволоження з тривалим полегшенням симптомів

Гіалуронова кислота

Пройдіть онлайн тест

на наявність синдрому сухого ока

ТЕАЛОЗ® ДУО: склад, показання, протипоказання, інструкція

Офтальмологічний розчин ТЕАЛОЗ® ДУО – це стерильний, гіпотонічний, з нейтральним pH засіб місцевого застосування у вигляді очних крапель. Закапують очі з метою ефективного та миттєвого усунення дискомфорту, печіння, подразненні, які можуть бути обумовлені такою поширеною причиною, як сухість очей.

Форма випуску

Цей продукт є медичним виробом.
Будь ласка, прочитайте інструкцію перед використанням. Збережіть цю інструкцію. Можливо, вам доведеться прочитати її ще раз.

показати весь текст

Де купити ТЕАЛОЗ® ДУО

Офіційний сайт ТЕАЛОЗ® ДУО. Реклама засобу медичного призначення ТЕАЛОЗ® ДУО. Зберігати у недоступному для дітей місці. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією (PDF). Показання: ТЕАЛОЗ® ДУО показаний для захисту, зволоження та змащення поверхні очей з метою послаблення симптомів синдрому сухого ока середнього та тяжкого ступеня, а також для покращення стану поверхні очей. Тільки для місцевого застосування в очі. Протипоказання: не застосовувати внутрішньо, не призначений для ін’єкцій. Не застосовувати ТЕАЛОЗ® ДУО при алергії на будь-який в його компонентів.

Виробник: Laboratoires Théa; 12 rue Louis Blériot, 63017 Clermont-Ferrand Cedex 2, France. Tel. + 33 4 73 98 14 36 / Лаборатуар Теа; 12, вул. Блеріо, 63017 Клермон-Ферран Седекс 2, Франція. Тел. + 33 4 73 98 14 36 на заводі Farmila-Thea Farmaceutici S.P.A .; via Enrico Fermi, 50, 20019 Settimo Milanese (MI), Italy. Tel. +39 02 33 550 1 / Фарміла-Теа Фармацеутіці С.П.А; вул. Енріко Фермі, 50, 20019 Сеттімо Міланезе (МІ), Італія. Тел. +39 02 33 550.

Всі права захищені та належать ТОВ «ТЕА ФАРМА». ЄДРПОУ 45117423; 04070, м Київ, Подільський р-н, вул. Волоська, 51 / 27Б, 3 поверх, офіс 1. Тел. +38 (044) 467 5770. Вебсайт ТОВ «ТЕА ФАРМА»: https://thea.ua/

Інформація на сайті надана з метою ознайомлення (носить інформаційно-довідковий характер) та не є підставою для самостійного встановлення діагнозу й самостійного призначення лікування. Своєчасно звертайтесь до лікаря. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.