Редакційна політика сайту Теалоз® Дуо

ТОВ «ТЕА ФАРМА» через сайт Теалоз® Дуо (далі сайт) публікує корисні та правдиві статті, що базуються на принципах доказової медицини, на теми: “синдром сухого ока”, “сухість очей”, “офтальмологія”.  Ми створили розділ “Редакційна політика” з метою ознайомити відвідувачів нашого сайту з принципами створення на ньому публікацій.

Наші цілі та завдання: 

 1. Інформаційна – публікація статей про здорове харчування та корисні для підтримки зору продукти (спираючись на принципи доказової медицини);
 2. Підвищення інтересу до питань підтримання здоров’я зору завдяки здоровому способу життя;
 3. Профілактична – ми намагаємося донести до читачів, що своєчасне звернення до лікаря важливо для збереження здоров’я, а самолікування може бути небезпечним.

Тематичні напрямки статей: 

 • синдром сухого ока;
 • офтальмологія.

МИ РОЗМЕЖОВУЄМО РЕКЛАМУ ТЕАЛОЗ® ДУО ТА КОНТЕНТ У РОЗДІЛІ САЙТУ “СТАТТІ”. 

У тематичних статтях можна згадувати назву Теалоз® Дуо з метою надання об’єктивної інформації про продукт. Згадка продукту не є офіційною рекомендацією застосовувати його для самолікування.

ВАЖЛИВО: Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем перед вживанням. Крім цього, обов’язково ознайомтеся з інструкцією, а саме: з показаннями, протипоказаннями, кратністю приймання та можливими побічними ефектами.

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ 

Зміст цього сайту призначений для інформаційних цілей і не призначений для надання особистих медичних консультацій. Не ігноруйте професійні медичні поради та не відтерміновуйте їх пошук та візит до спеціаліста лише через те, що ви прочитали на цьому сайті. З будь-якими питаннями щодо стану здоров’я звертайтеся за порадою до лікаря.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ РЕДАКЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ 

 • вільний, відкритий доступ до матеріалів сайту;
 • відповідність Законам України “Про авторське право та суміжні права”, Європейським і міжнародним нормам щодо захисту авторських прав;
 • актуальність і правдивість інформації;
 • надання корисної для користувачів інформації з питань збереження здоров’я зору, живлення очей, здорового способу життя;
 • Автор і видавник сайту, ТОВ «ТЕА ФАРМА» та автор статей заявляють про відсутність конкурентних інтересів.

ЗВОРОТНИЙ ЗВ’ЯЗОК

Цей сайт надає інформацію з метою зручного обміну знаннями. Важливим аспектом комунікації для нас є кожне питання або відгук наших читачів. Ми цінуємо такі контакти: завдяки їм у нас з’являється можливість вдосконалити наступні матеріали з точки зору важливості інформації для наших відвідувачів. Коментарі під статтями можна залишати без реєстрації. Свої побажання та зауваження ви можете відправити нам також через форму зворотного зв’язку на сторінці Контакти.

ПРАВДИВІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ

Нашою метою є надання перевіреної, науково обґрунтованої інформації. Автор і видавник сайту,ТОВ «ТЕА ФАРМА», пропонує до публікації актуальний і перевірений контент відповідно до інтересів наших відвідувачів.

КОРИСНІСТЬ КОНТЕНТУ

Оскільки однією із цілей сайту є поширення знань про збереження здоров’я зору та здоровий спосіб життя, інформація за даними аспектами подається в легкій і доступній формі. Представлена в нашому контенті інформація покликана спонукати наших читачів крок за кроком змінювати свій спосіб життя, робити його кориснішим для здоров’я.

АКТУАЛЬНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ 

Оскільки подача інформації на сайті спирається на опубліковані у відкритих джерелах матеріали та принципи доказової медицини, Автор і видавник сайту, ТОВ «ТЕА ФАРМА» ставить своєю ціллю  моніторинг змін у таких даних, якщо вони відбуваються. Сайт також надає можливість кожному відвідувачу, навіть без реєстрації, написати про можливу неточність поданої інформації. У таких випадках після перевірки даних до нашого контенту можуть бути внесені виправлення без попереднього інформування.  Таким чином, моніторинг змін у першоджерелах і можливість зворотного зв’язку з відвідувачами сайту можуть бути критеріями для підтримки актуальності інформації. 

ДОКАЗОВА БАЗА 

Опублікований на сайті контент може містити посилання на відкриті джерела, які надаються з метою розширення та поглиблення знань певної тематики.

КОМПЕТЕНТНІСТЬ ДЖЕРЕЛ  

Джерела інформації, які можуть бути використані на сайті:

 • Матеріали (накази, постанови, стандарти та ін.) МОЗ України;
 • матеріали ВООЗ;
 • Матеріали Українських Асоціацій лікарів;
 • Матеріали Міжнародних, Американських, Європейських Асоціацій лікарів та експертів;
 • Дані Міжнародної некомерційної організації Cochrane;
 • та ін.

Дані загальновизнані джерела не позиціонують себе як рекламні або комерційні. При формуванні контенту на сайті за основу береться Закон України “Про авторське право та суміжні права”.

ЯК РЕДАКЦІЯ СТВОРЮЄ КОНТЕНТ?

Створення контенту Автором і видавником сайту, ТОВ «ТЕА ФАРМА», відбувається у кілька етапів:

 1. Планування змісту після аналізу актуальних тем;
 2. Збір інформації з актуальних і перевірених джерел за обраною темою;
 3. Подача матеріалу в формі статті із зазначенням джерел інформації та її аналізу.

АВТОР 

Автор і видавник сайту, ТОВ «ТЕА ФАРМА», при публікації тематичних напрямів статей дотримуються принципів редакційної політики.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ 

Інформація, розміщена на сайті, не призначена для самостійної постановки діагнозу, не є керівництвом для самостійного лікування та не може замінити консультацію лікаря. Якщо у вас з’явилися скарги на здоров’я, звертайтеся до лікаря. Тільки лікар може поставити правильний діагноз і призначити лікування. Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я!

Де купити ТЕАЛОЗ® ДУО

Офіційний сайт ТЕАЛОЗ® ДУО. Реклама засобу медичного призначення ТЕАЛОЗ® ДУО. Зберігати у недоступному для дітей місці. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією (PDF). Показання: ТЕАЛОЗ® ДУО показаний для захисту, зволоження та змащення поверхні очей з метою послаблення симптомів синдрому сухого ока середнього та тяжкого ступеня, а також для покращення стану поверхні очей. Тільки для місцевого застосування в очі. Протипоказання: не застосовувати внутрішньо, не призначений для ін’єкцій. Не застосовувати ТЕАЛОЗ® ДУО при алергії на будь-який в його компонентів.

Виробник: Laboratoires Théa; 12 rue Louis Blériot, 63017 Clermont-Ferrand Cedex 2, France. Tel. + 33 4 73 98 14 36 / Лаборатуар Теа; 12, вул. Блеріо, 63017 Клермон-Ферран Седекс 2, Франція. Тел. + 33 4 73 98 14 36 на заводі Farmila-Thea Farmaceutici S.P.A .; via Enrico Fermi, 50, 20019 Settimo Milanese (MI), Italy. Tel. +39 02 33 550 1 / Фарміла-Теа Фармацеутіці С.П.А; вул. Енріко Фермі, 50, 20019 Сеттімо Міланезе (МІ), Італія. Тел. +39 02 33 550.

Всі права захищені та належать ТОВ «ТЕА ФАРМА». ЄДРПОУ 45117423; 04070, м Київ, Подільський р-н, вул. Волоська, 51 / 27Б, 3 поверх, офіс 1. Тел. +38 (044) 467 5770. Вебсайт ТОВ «ТЕА ФАРМА»: https://thea.ua/

Інформація на сайті надана з метою ознайомлення (носить інформаційно-довідковий характер) та не є підставою для самостійного встановлення діагнозу й самостійного призначення лікування. Своєчасно звертайтесь до лікаря. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.