Дата публікації:

25.05.2023

Теалоз® Дуо краплі для очей без консервантів

Рейтинг

5/5 - (1 vote)

Поділитись статтею

Автор статті

- видавець і автор статті

logo
5/5 - (1 vote)

Очні краплі без консервантів Теалоз® Дуо від компанії Théa, Франція призначені для застосування при синдромі сухого ока будь-якого ступеня. Це – офтальмологічний розчин, який містить два активні інгредієнти: трегалозу та гіалуронат натрію.

Додавання консервантів обумовлено технологією виготовлення багатьох очних крапель з метою запобігання росту мікроорганізмів – бактерій і грибків. Разом з тим консерванти (наприклад, бензалконію хлориду, ВАК) завдають шкоди очам:

  • порушують природний баланс слізної плівки, що призводить до сухості, подразнення та дискомфорту.
  • пошкоджують клітини поверхні ока, призводячи до запалення
  • збільшують ризик виникнення алергічних реакцій, що супроводжуються почервонінням, свербінням, сльозотечею та іншими симптомами.

Тому очні краплі без консервантів є більш безпечними для очей порівняно із засобами, які їх містять.

 

Склад

Активними основними інгредієнтами даних крапель очей Теалоз® Дуо без консервантів є

  • трегалоза (3%)
  • гіалуронат натрію (0,15%).

Трегалоза – це природна речовина, дисахарид, який містять клітини деяких організмів, зокрема бактерій, грибів, безхребетних та рослин.

Одним із найцікавіших прикладів таких рослин є Роза Єрихона (Anastatica hierochuntica), життєві цикли якої відбуваються в умовах екстремальної посухи.

Ця пустельна рослина може роками зберігатися без води та відновлюватися, у буквальному змісті воскрешатися, разом із першими краплями дощу. Вчені вважають, що саме трегалоза відіграє ключову роль у цьому процесі, захищаючи клітини рослини від ушкоджень, спричинених зневодненням.

Ця чудова здатність витримувати екстремальне зневоднення та відроджуватися після зволоження зробила цю пустельну рослину символом воскресіння, а дослідження вчених розкрили унікальну роль, яку трегалоза грає у природі.

Подальше вивчення властивостей речовини надали можливість її застосування в різних галузях медицини, зокрема офтальмології, та додавати у склад очних крапель без консервантів Теалоз® Дуо при синдромі сухого ока для захисту від висихання.

Гіалуронова кислота (ГК) це полісахарид, який міститься в різних тканинах тварин. У зоровій системі ГК присутня в декількох структурах, включаючи склоподібне тіло, вологу передньої камери ока, рогівку та кон’юнктиву.

Присутність гіалуронової кислоти у склоподібному тілі необхідна для підтримки структурної цілісності ока та сітківки; у передній камері – для підтримки внутрішньоочного тиску, для метаболічних процесів у рогівці та кришталику.

Що стосується слізної рідини, ГК також є в невеликих кількостях в одному з шарів слізної плівки. У цьому місті вона, підтримуючи стабільність і допомагаючи змащувати і захищати поверхню ока, відіграє важливу роль у процесах загоєння мікроушкоджень  рогівки.

Таким чином, активні інгредієнти офтальмологічного розчину без консервантів Теалоз® Дуо, трегалоза та гіалуронат натрію, полегшують симптоми сухості, зволожуючи, заспокоюючи, захищаючи поверхню ока, сприяють якнайшвидшому загоєнню мікроушкоджень.

Допоміжними речовинами є:

  • натрію хлорид (фізіологічний розчин)
  • трометамол (органічний буфер, що підтримує стабільність рН розчину; речовина широко застосовується в медицині)
  • хлористоводнева кислота (допоміжна фармакологічно неактивна речовина для регулювання рівня рН)
  • вода для ін’єкцій.

Стерильність без додавання консервантів в краплі для очей Теалоз® Дуо забезпечує флакон ABAK®, в якому вони виробляються. Основними елементами конструкції флакона є унікальна мембрана, що фільтрує, і система клапанів, які виключають потрапляння всередину бактерій і вірусів.

 

Показання

Очні краплі Теалоз® Дуо без консервантів змащують і зволожують очі, позбавляючи сухості, подразнення та дискомфорту. Краплі можуть використовуватися в різних обставинах, у тому числі при:

1. Синдромі/хвороби сухого ока (ССО/ХСО);

Це – поширене захворювання, на яке страждають мільйони людей у всьому світі. ССО розвивається, коли є дисбаланс у складі та/або кількості слізної рідини. Цей стан викликає дискомфорт, свербіння, подразнення, почервоніння очей, що ускладнює виконання повсякденних дій.

2. Дії факторів навколишнього середовища, які викликають сухість і подразнення – сухий клімат і мікроклімат, вітряна погода, дим і хімічні речовини.

3. Регулярному і тривалому зоровому навантаженні при роботі за екраном комп’ютера, для якого характерно рідке моргання і порушення змащення слізною рідиною.

4. Носінні контактних лінз – через збільшення площі поверхні, що потребує зволоження.

 

Протипоказання

Очні краплі Теалоз® Дуо не підходять для людей з алергією на компоненти. Якщо ви відчуваєте свербіння, почервоніння, набряк, негайно припиніть використання засобу та зверніться до лікаря.

 

Рекомендації щодо використання

Очні краплі Теалоз® Дуо слід використовувати відповідно до інструкції. Для полегшення симптомів закрапайте одну краплю в кожне око; у разі носіння контактних лінз нема потреби попередньо їх знімати.

 

Умови зберігання та термін придатності

Очні краплі Теалоз® Дуо без консервантів слід зберігати в прохолодному сухому місці, захищеному від прямих сонячних променів, і використовувати протягом 3 місяців після відкриття флакона.

 

Виробник

Краплі без консервантів Теалоз® Дуо виробляються французькою компанією Laboratoires Théa. Це – провідна європейська фармацевтична компанія, що спеціалізується в галузі офтальмології, у тому числі на дослідженнях та розробках засобів догляду за очима.

Компанія була заснована в 1994 році, і з того часу представлена більш ніж у 70 країнах світу, ставши визнаним ім’ям в офтальмологічній промисловості.

Компанія виробляє кілька категорій продуктів, зокрема засоби при сухості очей, до яких і належать краплі без консервантів Теалоз® Дуо.

Поделиться ссылкой:

Оцініть користь статті:

5/5 - (1 vote)

Діліться в соц. мережах:

Де купити ТЕАЛОЗ® ДУО

Офіційний сайт ТЕАЛОЗ® ДУО. Реклама засобу медичного призначення ТЕАЛОЗ® ДУО. Зберігати у недоступному для дітей місці. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією (PDF). Показання: ТЕАЛОЗ® ДУО показаний для захисту, зволоження та змащення поверхні очей з метою послаблення симптомів синдрому сухого ока середнього та тяжкого ступеня, а також для покращення стану поверхні очей. Тільки для місцевого застосування в очі. Протипоказання: не застосовувати внутрішньо, не призначений для ін’єкцій. Не застосовувати ТЕАЛОЗ® ДУО при алергії на будь-який в його компонентів.

Виробник: Laboratoires Théa; 12 rue Louis Blériot, 63017 Clermont-Ferrand Cedex 2, France. Tel. + 33 4 73 98 14 36 / Лаборатуар Теа; 12, вул. Блеріо, 63017 Клермон-Ферран Седекс 2, Франція. Тел. + 33 4 73 98 14 36 на заводі Farmila-Thea Farmaceutici S.P.A .; via Enrico Fermi, 50, 20019 Settimo Milanese (MI), Italy. Tel. +39 02 33 550 1 / Фарміла-Теа Фармацеутіці С.П.А; вул. Енріко Фермі, 50, 20019 Сеттімо Міланезе (МІ), Італія. Тел. +39 02 33 550.

Всі права захищені та належать ТОВ «ТЕА ФАРМА». ЄДРПОУ 45117423; 04070, м Київ, Подільський р-н, вул. Волоська, 51 / 27Б, 3 поверх, офіс 1. Тел. +38 (044) 467 5770. Вебсайт ТОВ «ТЕА ФАРМА»: https://thea.ua/

Інформація на сайті надана з метою ознайомлення (носить інформаційно-довідковий характер) та не є підставою для самостійного встановлення діагнозу й самостійного призначення лікування. Своєчасно звертайтесь до лікаря. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.