Дата публікації:

29.06.2023

Зволожувальні краплі з трегалозою Теалоз® Дуо

Рейтинг

5/5 - (1 vote)

Поділитись статтею

Автор статті

- видавець і автор статті

logo
5/5 - (1 vote)

Сухість очей може бути незручною та набридливою. Для усунення цієї проблеми застосовуються відволожувальні очні краплі (сльозозамінники), наприклад Теалоз®® Дуо від французької компанії Théa, які містять трегалозу як один із ключових інгредієнтів (3%) та гіалуронову кислоту (0,15%). 

Трегалоза – це натуральна речовина з винятковими відволожувальний та захисними властивостями, яка ефективно заспокоює сухість очей. 

Застосування трегалози у складі офтальмологічних крапель Теалоз® Дуо засноване на здатності цієї речовини зв’язувати молекули води. При місцевому застосуванні у складі очних крапель трегалоза діє як агент, що утримує вологу. Завдяки цьому полегшується дискомфорт, зменшуються симптоми сухості, свербіж та відчуття стороннього тіла. 

Крім того, трегалоза, діючи як антиоксидант, захищає очну поверхню від окислювального стресу, викликаного факторами навколишнього середовища, такими як активні сонячні та штучні промені, пил, вихлопні гази та інші забруднення. Зменшуючи окисне пошкодження та запалення, трегалоза сприяє збереженню здоров’я очної поверхні та знижує ризик розвитку ускладнень, пов’язаних із сухістю очей.

Коли застосовують зволожувальні краплі Теалоз® Дуо

Офтальмологічні краплі Теалоз® Дуо підходять для людей, які відчувають сухість, дискомфорт, почервоніння, печіння в очах незалежно від того, чим викликані ці скарги – факторами навколишнього середовища, часом, проведеним перед екраном, носінням контактних лінз або іншими факторами. 

Теалоз®® Дуо – це спеціальна формула очних крапель без консервантів, яка завдяки силі двох молекул – трегалози та гіалуронової кислоти – полегшує сухість та подразнення очей. 

Цей офтальмологічний засіб виробляється компанією Теа, Франція, відомою своїми інноваційними продуктами для догляду за очима. 

Краплі для очей Теалоз® Дуо в першу чергу показані людям, які: 

 • мають синдром сухого ока (ССО) будь-якого ступеня, який може виникати через різні фактори, (наприклад, низька вологість повітря, спекотна чи морозна погода, вітер, потоки повітря від обігрівачів і кондиціонерів та ін.) 
 • мають прояви синдрому цифрової напруги очей (digital eye strain) при тривалому використанні екрану цифрових пристроїв – комп’ютерів, смартфонів, планшетів 
 • носять контактні лінзи та відчувають при цьому сухість та подразнення 
 • ромічають сухість очей, пов’язану з гормональними змінами (дитячий, підлітковий вік, менопауза у жінок) 
 • мають очні алергічні реакції на побутові, рослинні та інші агенти – на фоні проведення основного лікування за призначенням лікаря для усунення сухості очної поверхні. 

Якщо у вас з’явилися скарги на зір, обов’язково звертайтеся до лікаря. Не займайтеся самолікуванням – це може бути небезпечним для вашого здоров’я! Застосовуйте краплі очей з трегалозою Теалоз®® Дуо відповідно до інструкції.

Протипоказання

Хоча офтальмологічні краплі з трегалозою Теалоз® Дуо в цілому безпечні та добре переносяться, в інструкції вказані певні протипоказання, які слід враховувати. Це – алергія або підвищена чутливість до будь-якого з компонентів крапель. Важливо уважно вивчити список інгредієнтів та проконсультуватися з офтальмологом, якщо у вас є якісь сумніви щодо можливих алергічних реакцій. 

Склад

Зволожувальні краплі Теалоз® Дуо містять два основних інгредієнти, які спільно усувають дискомфорт, пов’язаний із сухістю. 

Це – трегалоза (3%) та гіалуронат натрію (0,15%). 

Трегалоза – натуральна речовина, наявна в тканинах рослин і тварин, як правило, посушливих регіонів, життєвий цикл яких має періоди екстремального висушування та відродження з появою вологи.(2) 

Одна молекула трегалози здатна утримувати наввкола себе близько 20 молекул води. Яскравим прикладом є Роза Єрихона (Anastatica hierochuntica) – рослина, пристосована до життя в пустелі завдяки цій речовині. Перетворюючись на мляву грудочку з настанням посухи, ця рослина зеленіє і розквітає з першими краплями дощу. За ці дивовижні перетворення Anastatica hierochuntica стала символом Воскресіння. 

Така здатність утворювати міцні зв’язки в молекулами води є фактором, який пояснює виняткові зволожувальні властивості трегалози. Речовина також захищає від окислювального стресу (діє як антиоксидант) та активізує процес загоєння мікроушкоджень.(1) 

Трегалоза у складі зволожувальних крапель Теалоз®® Дуо допомагає при сухості очей Декількома шляхами – утримує вологу і запобігає випаровуванню сліз, що особливо важливо, якщо залози не виробляють достатню кількість сльоз або якщо вони швидко випаровуються. Підтримуючи зволоження очей, трегалоза зменшує сухість, дискомфорт і подразнення. 

Гіалуронова кислота (гіалуронат натрію) – це природна речовина, яка міститься в організмі людини – у сполучній тканині, суглобах, рідині передньої камери ока. При з’єднанні з водою гіалуронат натрію перетворюється на в’язку гелеподібну речовину, утворюючи плівку на поверхні ока, яка зменшує випаровування. Крім того, речовина забезпечує змащення поверхні ока, покращує плавний рух повік, зводить до мінімуму подразнення, зменшує тертя та дискомфорт під час моргання.

Рекомендації про безпеку використання офтальмологічного розчину Теалоз® Дуо з трегалозою

 1. Офтальмологічний розчин Теалоз® Дуо призначений тільки для зовнішнього застосування і не повинен прийматися внутрішньо або вводитися в організм у вигляді ін’єкцій. 
 2. Якщо у вас наявна алергія на компоненти Теалоз® Дуо, не використовуйте цей засіб. Ви можете знайти їхній повний перелік в Інструкції у розділі “Склад”. 
 3. Відкладіть на кілька хвилин керування транспортними засобами або роботу з механізмами, якщо відразу після застосування ви відчули, що зір стає розмитим; зачекайте декілька хвилин, щоб зір відновився. 
 4. Дотримуйтесь інтервалу не менше 10 хвилин, якщо вам потрібно використовувати два різні типи крапель для очей. Це забезпечує збереження ефективності кожного виду крапель і запобігає можливим небажаним взаємодіям. 
 5. В окремих випадках застосування Теалоз® Дуо можуть виникати слабке подразнення, почервоніння очей і короткочасні симптоми, такі як відчуття печіння, поколювання, відчуття стороннього тіла в оці. 
 6. Якщо ви помітили будь-які побічні ефекти або незвичані вам відчуття після використання зволожувальних крапель з трегалозою, обов’язково зверніться до лікаря та повідомте про це уповноваженого представника виробника в Україні. Контактні дані можна знайти наприкінці інструкції по застосуванню. 

Важливо пам’ятати, що ця інформація надається виключно з метою ознайомлення і не повинна замінювати консультацію фахівця. 

Рекомендації щодо використання

Важливо дотримуватись рекомендацій, вказаних в інструкції для офтальмологічного розчину Теалоз® Дуо з трегалозою. 

Це дозволяє запобігти забрудненню, гарантує правильне дозування та зберігає ефективність засобу. 

 1. Дозування: Внесіть 1 краплю в кожне око, від 4 до 6 разів протягом дня.
 2. Загальні гігієнічні правила: перед використанням ретельно мийте руки. 
 3. Як вводити краплі: обережно відтягніть нижню повіку вниз, щоб створити простір між оком і віком. Введіть одну краплю, дивлячись уверх. Після введення крапель закрийте очі та потримайте так декілька секунд – це допоможе рівномірно розподілити краплі по очній поверхні. Після використання закрийте кришку флакона. Щоб уникнути забруднення, не допускайте контакту кінчика флакона з поверхнями.
 4. Офтальмологічний розчин з трегалозою Теалоз® Дуо призначений для багаторазового використання одним пацієнтом. 
 5. Зберігайте розчин при температурі від 8°C до 30°C у місці, захищеному від прямих сонячних променів та вологи. 
 6. Не використовуйте після закінчення терміну придатності, вказаного на упакуванні. Після відкриття розчин можна використовувати протягом трьох місяців.

Виробник

Офтальмологічні краплі Теалоз® Дуо з трегалозою розроблені Théa – французькою фармацевтичною компанією, яка займається дослідженнями та розробкою нових продуктів для офтальмології. 

Théa вже понад 20 років працює у галузі офтальмології і сьогодні є провідною компанією в Європі. 

Компанія Théa ставить за мету допомогу пацієнтам із різними захворюваннями очей, інвестуючи час та ресурси у дослідження та розробку нових технологій. 

Théa співпрацює з провідними фахівцями в галузі офтальмології та проводить клінічні дослідження для перевірки ефективності своїх продуктів. 

Офтальмологічні краплі з трегалозою Теалоз® Дуо – один із продуктів, розроблених Théa для зволоження та захисту очної поверхні від сухості. Ви можете придбати ці краплі в аптеці свого міста чи області. Якщо вам зручніше, ви можете зарезервувати їх онлайн

Поделиться ссылкой:

Питання-відповідь

Відповідь: Трегалоза – це особливий інгредієнт, який міститься в офтальмологічних краплях Теалоз® Дуо. Трегалоза - це речовина, яка має визначні властивості утримання навколо себе вологи. При використанні речовини у складі даних офтальмологічних крапель утворюється вологий захисний шар на поверхні ока, що запобігає висиханню. Крім того, трегалоза є антиоксидантом, що нейтралізує вільні радикали - агресивні частинки, які утворюються під дією хімічних забруднень, ультрафіолетових хвиль та інших стресових впливів. Ці властивості роблять речовину цінним компонентом офтальмологічних крапель Теалоз® Дуо для усунення дискомфорту при синдромі сухого ока та підтримки здоров'я очей.

Оцініть користь статті:

5/5 - (1 vote)

Діліться в соц. мережах:

Де купити ТЕАЛОЗ® ДУО

Офіційний сайт ТЕАЛОЗ® ДУО. Реклама засобу медичного призначення ТЕАЛОЗ® ДУО. Зберігати у недоступному для дітей місці. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією (PDF). Показання: ТЕАЛОЗ® ДУО показаний для захисту, зволоження та змащення поверхні очей з метою послаблення симптомів синдрому сухого ока середнього та тяжкого ступеня, а також для покращення стану поверхні очей. Тільки для місцевого застосування в очі. Протипоказання: не застосовувати внутрішньо, не призначений для ін’єкцій. Не застосовувати ТЕАЛОЗ® ДУО при алергії на будь-який в його компонентів.

Виробник: Laboratoires Théa; 12 rue Louis Blériot, 63017 Clermont-Ferrand Cedex 2, France. Tel. + 33 4 73 98 14 36 / Лаборатуар Теа; 12, вул. Блеріо, 63017 Клермон-Ферран Седекс 2, Франція. Тел. + 33 4 73 98 14 36 на заводі Farmila-Thea Farmaceutici S.P.A .; via Enrico Fermi, 50, 20019 Settimo Milanese (MI), Italy. Tel. +39 02 33 550 1 / Фарміла-Теа Фармацеутіці С.П.А; вул. Енріко Фермі, 50, 20019 Сеттімо Міланезе (МІ), Італія. Тел. +39 02 33 550.

Всі права захищені та належать ТОВ «ТЕА ФАРМА». ЄДРПОУ 45117423; 04070, м Київ, Подільський р-н, вул. Волоська, 51 / 27Б, 3 поверх, офіс 1. Тел. +38 (044) 467 5770. Вебсайт ТОВ «ТЕА ФАРМА»: https://thea.ua/

Інформація на сайті надана з метою ознайомлення (носить інформаційно-довідковий характер) та не є підставою для самостійного встановлення діагнозу й самостійного призначення лікування. Своєчасно звертайтесь до лікаря. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.