Дата публікації:

24.01.2023

Зволожувальні краплі для очей з гіалуроновою кислотою Теалоз® Дуо

Рейтинг

5/5 - (1 vote)

Поділитись статтею

Автор статті

- видавець і автор статті

logo
5/5 - (1 vote)

Гіалуронова кислота є типом природного полімеру з притаманними йому властивостями зв’язування води. Одна молекула цієї речовини може утримувати навколо себе молекул води у 1000 разів більше за власну вагу. Ця властивість знайшла широке застосування в різних формах медичних та косметичних засобів в офтальмології, косметології, дерматології, ортопедії та інших  напрямках медицини(1).

Гіалуронова кислота міститься у тканинах тварин: у склоподібному тілі ока, шкірі, синовіальній рідині, хрящах, зв’язках, у пташиних гребенях.

Такі тканини тварин (класичний приклад – гребені півнів) довгий час були основною сировиною для виробництва цього полімеру у промислових масштабах.

З розвитком технологічних процесів стало очевидним, що така сировина має ряд істотних недоліків, наприклад, необхідність ретельного складного очищення від білкових фракцій для отримання високоякісного продукту. Основним методом виробництва гіалуронової кислоти нині є метод бактеріальної ферментації, що дозволяє отримати цей полімер не тільки високої якості, а й заданої молекулярної маси.

Саме така – високо очищена форма гіалуронової кислоти у вигляді гіалуронату натрію –   входить до складу зволожувальних крапель для очей із гіалуроновою кислотою, які застосовують проти сухості.

 

Коли застосовують краплі

Краплі з гіалуроновою кислотою (сльозамінники, офтальмологічні розчини) застосовують при симптомах сухості, які з’являються через сухий клімат і мікроклімат у приміщенні, роботу за екраном комп’ютера, носіння контактних лінз, синдром сухого ока (при вікових змінах, гормональної дисфункції та ін)(2).

Такі офтальмологічні краплі без консервантів допомагають стабілізувати слізну плівку, зволожити поверхню ока і тим самим позбутися подразнення, сухості, напруги, печіння, втоми та інших симптомів.

Важливо знати: якщо ці симптоми все ж таки зберігаються, вам слід звернутися до офтальмолога. Річ у тім, що викликати сухість очей можуть і недіагностовані серйозні захворювання ендокринної системи, сполучної тканини та ін. Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я!

 

Краплі зволожувальні Теалоз® Дуо, інструкція

Зволожувальні краплі для очей на основі гіалуронової кислоти та трегалози Теалоз® Дуо від французької компанії Théa – лідера в Європі у виробництві очних крапель без консервантів – використовуються для полегшення симптомів Синдрому Сухого Ока всіх ступенів тяжкості.

Цей фтальмологічний розчин, що не містить консервантів, є комбінацією гіалуронату натрію і трегалози; поставляється у багатодозовому флаконі АВАК®.

Оригінальна конструкція флакона дозволяє дозовано пропускати його вміст через фільтр з розміром пор 0,2 мкм, завдяки цьому зберігається стерильність розчину,  виключається його інфікування, і тому не потрібно додавати консерванти.

Завдяки відсутності консервантів Теалоз® Дуо має відмінну переносимість, і його можна використовувати у дорослих та дітей.

Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією, уважно вивчіть розділи показання, склад, побічні ефекти та протипоказання.

 

Склад Теалоз® Дуо

Очні краплі проти сухості з гіалуроновою кислотою та трегалозою Теалоз® Дуо представляє собою стерильний, без консервантів та фосфатів, гіпотонічний, pH-нейтральний офтальмологічний розчин, що складається з двох основних дієвих речовин:

 • Трегалози (3%)
 • Гіалуронату натрію (0,15%).

Допоміжними речовинами є вода для ін’єкцій, хлорид натрію, трометамол, хлористоводнева кислота.

У цих зволожуючих краплях із гіалуроновою кислотою та трегалозою поєднуються два механізми дії проти сухості:

 1. Трегалоза покращує якості слізної плівки, захищає епітеліальні клітини поверхні ока, підвищує їхню стійкість до стресу, який розвивається через сухість. Це – природна речовина, що міститься в багатьох рослинах та організмах тварин, що забезпечує їм виживання в екстремально сухих регіонах планети, сприяє регенерації клітин.
 2. Гіалуронат натрію – речовина, що міститься в людському оці; зволожує, утримує воду та змащує поверхню ока.

Поєднання та сила двох молекул забезпечує довгострокове полегшення симптомів та скорочує час загоєння мікроушкоджень очної поверхні.

 

Показання

Зволожувальні краплі Теалоз® Дуо з гіалуроновою кислотою підходять для дорослих, дітей, жінок, що годують груддю та вагітних, а також людям, які носять контактні лінзи будь-якого типу (при цьому нема потреби знімати лінзи, щоб закапати засіб).

Застосовують офтальмологічний розчин з гіалуроновою кислотою Теалоз® Дуо при сухості та втомі в очах, які можуть бути наслідком:

 • увімкнених пристроїв опалення і кондиціонування, дії тютюнового диму, пилу, вихлопних газів, перебування на протягу та ін.
 • зорова напруга, особливо у людей, які проводять багато часу перед комп’ютерним екраном;
 • застосування косметичних засобів: їх частки можуть легко потрапити у вічі при нанесенні макіяжу та викликати роздратування;
 • носіння контактних лінз;
 • операцій на очах, таких як рефракційна хірургія та операції з видалення катаракти, а також діагностичних втручань;
 • порушень рефракції – короткозорості, далекозорості, астигматизму, які не коригуються окулярами або контактними лінзами; даний феномен пояснюється тим, що людям з такого роду порушеннями гостроти зору доводиться надмірно напружувати м’язи ока, щоб бачити своє оточення;
 • погіршення якості слізної плівки, пов’язаної з віковою та гормональною дисфункцією;
 • запальних захворювань повік;
 • приймання певних ліків;
 • ендокринологічних та інших хронічних захворювань;
 • та деяких інших причин.

 

Протипоказання та побічні ефекти

 • Не вживати всередину, не призначений для ін’єкцій.
 • Не використовуйте офтальмологічний розчин Теалоз Дуо з гіалуроновою кислотою при алергії на будь-який з його компонентів (див. Склад).
 • Якщо безпосередньо після застосування короткочасно ви відчуваєте, що зір нечіткий, не слід керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами – зачекайте кілька хвилин, щоб зір відновився.
 • Якщо є необхідність у застосуванні двох різних видів крапель для очей, дотримуйтесь інтервалу між ними не менше 10 хвилин.
 • Повідомлялося про такі побічні ефекти Теалоз Дуо: у поодиноких випадках можливе слабке подразнення та почервоніння очей.
 • При використанні зволожувальних крапель з гіалуроновою кислотою у складі рідко можуть виникнути короткочасні симптоми, такі як відчуття печіння, поколювання, стороннього тіла в оці та помутніння зору.
 • Якщо ви помітили будь-які побічні ефекти або незвичайні відчуття після використання зволожувальних крапель Теалоз® Дуо з гіалуроновою кислотою, зверніться до лікаря та повідомте інформацію уповноваженому представнику в Україні, Виробнику (див. контакти наприкінці інструкції для застосування).

 

Рекомендації щодо використання

 • Дозування: 1 крапля у кожне око, від 4 до 6 разів на добу.
 • Перед використанням ретельно вимийте руки.
 • Введіть одну краплю в нижній кон’юнктивальний мішок (простір між оком і нижньою повікою), обережно відтягнувши нижню повіку вниз і дивлячись вгору.
 • Після введення закрийте повіки й потримайте очі закритими кілька секунд.
 • Закрийте кришку флакона після використання. Щоб уникнути забруднення, не торкайтеся кінчиком флакона до будь-яких поверхонь.
 • Призначені для багаторазового застосування одним пацієнтом.
 • Зберігайте офтальмологічний розчин при температурі від 8°C до 30°C, у місці без впливу прямих сонячних променів та вологи.
 • Не використовуйте після закінчення терміну придатності, вказаного на коробці.
 • Офтальмологічний розчин ТЕАЛОЗ®ДУО можна використовувати протягом трьох місяців після відкриття.

 

Виробник

Офтальмологічні краплі ТЕАЛОЗ®ДУО розроблені Théa, французькою фармацевтичною компанією, що спеціалізується на дослідженнях, розробці нових технологій та продуктів для офтальмології.

Théa була заснована понад 20 років тому і на сьогодні відіграє важливу роль у розвитку фармакології. Нині це провідна компанія в галузі офтальмології у Європі.

Купити ТЕАЛОЗ®ДУО можна в аптеці вашого міста/області або зарезервувати онлайн.

Поделиться ссылкой:

Питання-відповідь

Такі краплі можна використовувати з частотою від одного до декількох (4-6) разів щодня для комфорту очей. Будь-які офтальмологічні краплі застосовуйте відповідно до інструкції!

Оцініть користь статті:

5/5 - (1 vote)

Діліться в соц. мережах:

Де купити ТЕАЛОЗ® ДУО

Офіційний сайт ТЕАЛОЗ® ДУО. Реклама засобу медичного призначення ТЕАЛОЗ® ДУО. Зберігати у недоступному для дітей місці. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією (PDF). Показання: ТЕАЛОЗ® ДУО показаний для захисту, зволоження та змащення поверхні очей з метою послаблення симптомів синдрому сухого ока середнього та тяжкого ступеня, а також для покращення стану поверхні очей. Тільки для місцевого застосування в очі. Протипоказання: не застосовувати внутрішньо, не призначений для ін’єкцій. Не застосовувати ТЕАЛОЗ® ДУО при алергії на будь-який в його компонентів.

Виробник: Laboratoires Théa; 12 rue Louis Blériot, 63017 Clermont-Ferrand Cedex 2, France. Tel. + 33 4 73 98 14 36 / Лаборатуар Теа; 12, вул. Блеріо, 63017 Клермон-Ферран Седекс 2, Франція. Тел. + 33 4 73 98 14 36 на заводі Farmila-Thea Farmaceutici S.P.A .; via Enrico Fermi, 50, 20019 Settimo Milanese (MI), Italy. Tel. +39 02 33 550 1 / Фарміла-Теа Фармацеутіці С.П.А; вул. Енріко Фермі, 50, 20019 Сеттімо Міланезе (МІ), Італія. Тел. +39 02 33 550.

Всі права захищені та належать ТОВ «ТЕА ФАРМА». ЄДРПОУ 45117423; 04070, м Київ, Подільський р-н, вул. Волоська, 51 / 27Б, 3 поверх, офіс 1. Тел. +38 (044) 467 5770. Вебсайт ТОВ «ТЕА ФАРМА»: https://thea.ua/

Інформація на сайті надана з метою ознайомлення (носить інформаційно-довідковий характер) та не є підставою для самостійного встановлення діагнозу й самостійного призначення лікування. Своєчасно звертайтесь до лікаря. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.