Дата публікації:

28.05.2024

Зволожувальні краплі для очей після лазерної корекції зору

Рейтинг

Поділитись статтею

Автор статті

- видавець і автор статті

logo

Лазерна корекція зору — це сучасний спосіб виправлення короткозорості, далекозорості та астигматизму. Операції за методиками SMILE, PRK та LASEK допомагають покращити зір, змінюючи форму рогівки ока. Ці методи, що вважаються передовими та безпечними, можуть все ж викликати певні проблеми після операції, зокрема сухість очей. (2)

Чому людська сльоза перестає справлятися з сухістю у післяопераційний період?

Річ у тому, що сльози стає менше, і порушується якість слізної плівки через тривале утримання моргання під час операції (1), пошкодження нервових закінчень, (3) запальний процес, стрес при адаптації до нової гостроти зору та ін. причин.

Сукупність цих факторів викликає значний дискомфорт і сповільнює процес відновлення. Правильний догляд за очима, включаючи використання зволожувальних крапель для очей (сльозозамінника) без консервантів, дозволяє зменшити цей дискомфорт і сприяє швидшому відновленню після лазерної корекції зору.

Симптоми, які можуть виникнути після корекції зору лазером

Ось які скарги та симптоми можуть бути після корекції зору лазером:

 1. Відчуття сухості, почервоніння та подразнення очей: найпоширеніші симптоми.
 2. Відчуття стороннього тіла: здається, що в око потрапила піщинка чи смітинки, коли насправді їх немає.
 3. Підвищена чутливість до світла: яскраве світло викликає болісні відчуття.
 4. Надмірна сльозотеча.
 5. Зміни зору: може бути нечіткість та зниження гостроти у перші дні після процедури.
 6. Кола або відблиски довкола джерел світла: з’являються у темряві через зміну заломлювальних властивостей рогівки та слізної плівки.

Як зменшити дискомфорт після лазерної корекції

Використання зволожувальних крапель для очей, які утримують вологу на поверхні очей, захищають від сухості, дозволяє зменшити дискомфорт та прискорити відновлення після лазерної корекції зору.

Краще надавати перевагу краплям без консервантів, оскільки вони менше подразнюють поверхню очей та підходять для частого використання у післяопераційний період.

Крім того, скорочення часу перебування перед екраном комп’ютера та телевізора, носіння сонцезахисних окулярів, включення до раціону продуктів, багатих омега-3 жирними кислотами, відмова від куріння та алкоголю, споживання достатньої кількості води щодня, правильний догляд за повіками (можна використовувати спеціальні офтальмологічні засоби для гігієни повік) — прості заходи, які дозволяють успішно пройти післяопераційний період.

Важливо: Не пропускайте огляди після операції, призначені лікарем!

Теалоз® Дуо після операції лазерної корекції зору лазером

Зволожувальні краплі для очей Теалоз® Дуо призначені для миттєвого усунення дискомфорту та зменшення симптомів сухості очей, і можуть застосовуватися після операції лазерної корекції зору.

Теалоз® Дуо не містить консервантів та фосфатів, що мінімізує ризик додаткового подразнення та алергічних реакцій. Це особливо важливо для очей на тлі підвищеної чутливості після операції.

У складі офтальмологічних крапель Теалоз® Дуо є дві основні дієві речовини:

 1. Трегалоза після хірургічного втручання: виконує функцію антиоксиданта, репаранта та біопротектора, захищає очну поверхню від оксидативного стресу та ушкоджень на клітинному рівні.
 2. Гіалуронова кислота, відома своїми зволожувальними властивостями, формує на поверхні очей шар, що затримує вологу, не тільки зволожуючи, але й захищаючи очі від зовнішніх подразників.

Ефект Теалоз® Дуо після лазерної корекції зору не обмежується миттєвим полегшенням дискомфорту: краплі забезпечують тривале зволоження, допомагаючи впоратися з відчуттями сухості, печіння, стороннього тіла, які інколи можуть турбувати у післяопераційний період протягом багатьох днів.

Правильне застосування зволожувальних крапель Теалоз® Дуо допомагає підтримувати здоров’я очної поверхні, прискорюючи процес відновлення після лазерної корекції зору.

Важливо розуміти, що використання будь-яких крапель після операції має бути узгоджено з офтальмологом. У разі появи скарг на зір звертайтеся до лікаря. Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я!

Висновки

 1. Лазерна корекція зору – сучасний метод виправлення короткозорості, далекозорості та астигматизму. Методики, такі як SMILE, PRK, та LASEK, змінюють форму рогівки ока для покращення зору.
 2. Хоча ці методи вважаються передовими та безпечними, вони можуть викликати певні проблеми, такі як сухість очей після операції.
 3. Сухість очей після лазерної корекції виникає через зменшення кількості сліз або порушення якості слізної плівки.
 4. Зволожуючі краплі для очей після корекції зору сприяють якнайшвидшому відновленню очної поверхні; важливо обрати засіб без консервантів.

Редакційна політика

Редакційна політика сайту Теалоз® Дуо

Поделиться ссылкой:

Оцініть користь статті:

Діліться в соц. мережах:

Де купити ТЕАЛОЗ® ДУО

Офіційний сайт ТЕАЛОЗ® ДУО. Реклама засобу медичного призначення ТЕАЛОЗ® ДУО. Зберігати у недоступному для дітей місці. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією (PDF). Показання: ТЕАЛОЗ® ДУО показаний для захисту, зволоження та змащення поверхні очей з метою послаблення симптомів синдрому сухого ока середнього та тяжкого ступеня, а також для покращення стану поверхні очей. Тільки для місцевого застосування в очі. Протипоказання: не застосовувати внутрішньо, не призначений для ін’єкцій. Не застосовувати ТЕАЛОЗ® ДУО при алергії на будь-який в його компонентів.

Виробник: Laboratoires Théa; 12 rue Louis Blériot, 63017 Clermont-Ferrand Cedex 2, France. Tel. + 33 4 73 98 14 36 / Лаборатуар Теа; 12, вул. Блеріо, 63017 Клермон-Ферран Седекс 2, Франція. Тел. + 33 4 73 98 14 36 на заводі Farmila-Thea Farmaceutici S.P.A .; via Enrico Fermi, 50, 20019 Settimo Milanese (MI), Italy. Tel. +39 02 33 550 1 / Фарміла-Теа Фармацеутіці С.П.А; вул. Енріко Фермі, 50, 20019 Сеттімо Міланезе (МІ), Італія. Тел. +39 02 33 550.

Всі права захищені та належать ТОВ «ТЕА ФАРМА». ЄДРПОУ 45117423; 04070, м Київ, Подільський р-н, вул. Волоська, 51 / 27Б, 3 поверх, офіс 1. Тел. +38 (044) 467 5770. Вебсайт ТОВ «ТЕА ФАРМА»: https://thea.ua/

Інформація на сайті надана з метою ознайомлення (носить інформаційно-довідковий характер) та не є підставою для самостійного встановлення діагнозу й самостійного призначення лікування. Своєчасно звертайтесь до лікаря. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.