Угода користувача

УГОДА КОРИСТУВАЧА САЙТУ «ТЕАЛОЗ® ДУО»

1. Загальні положення умов використання сайту «ТЕАЛОЗ® ДУО»

Щоб користуватися сайтом, Вам пропонується прийняти умови використання сайту «ТЕАЛОЗ® ДУО», в подальшому “Сайт”. Залишаючись на Сайті, Ви тим самим підтверджуєте свою згоду, прийнявши Угоду користувача.

2. Призначення Сайту

Даний Сайт не є інтернет-аптекою.
ТОВ «ТЕА ФАРМА» не здійснює діяльність з продажу виробів медичного призначення і не надає рекламні послуги третім особам.
ТОВ «ТЕА ФАРМА» не несе відповідальності за зміст сайтів, зовнішні посилання яких вказані на даному Сайті. Ці посилання пропонуються виключно для Вашої зручності в ознайомлювальних цілях.

Інформація, опублікована на сайті (в тому числі онлайн тест на наявність ССО), призначена тільки для ознайомлення і не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Для коректного встановлення діагнозу потрібна консультація лікаря. ТОВ «ТЕА ФАРМА» не несе відповідальності за можливу шкоду, яку може бути заподіяно Вашому здоров’ю в результаті самостійного лікування, виходячи з інформації, представленої на сайті.

3. Відповідальність і відмова від відповідальності власника сайту. Авторське Право

Інформація, викладена на цьому Сайті, призначена для використання в особистих цілях користувачів на території України.
Відповідно до Авторського Права копіювати та поширювати матеріал сайту без посилання на Сайт заборонено.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за перехід користувача за посиланням на інші сайти та надання цім сайтам своїх персональних даних.
Адміністрація сайту не гарантує відсутність помилок і збоїв в роботі сайта, але буде робити все від неї залежне, щоб їх усунути.
Адміністрація сайту залишає за собою право без попереднього повідомлення вносити зміни на Сайт і попереджає, що всі зображення вироба медичного призначення розчину офтальмологічного Теалоз® Дуо є схематичними.
Адміністрація сайту несе відповідальність за збереження Ваших персональних даних, не передаючи їх третім особам.

4. Додаткові сервіси, які використовуються на Сайті

На Сайті використовуються:
GoogleAnalytics – для збору та аналізу статистичних даних з метою оптимізації рекламних кампаній і підвищення зручності використання сайту.
GoogleAdWords – з метою проведення маркетингових кампаній. Інструмент дозволяє налаштувати звернення до користувачів, які вже відвідували цей Сайт.

Де купити ТЕАЛОЗ® ДУО

Офіційний сайт ТЕАЛОЗ® ДУО. Реклама засобу медичного призначення ТЕАЛОЗ® ДУО. Зберігати у недоступному для дітей місці. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією (PDF). Показання: ТЕАЛОЗ® ДУО показаний для захисту, зволоження та змащення поверхні очей з метою послаблення симптомів синдрому сухого ока середнього та тяжкого ступеня, а також для покращення стану поверхні очей. Тільки для місцевого застосування в очі. Протипоказання: не застосовувати внутрішньо, не призначений для ін’єкцій. Не застосовувати ТЕАЛОЗ® ДУО при алергії на будь-який в його компонентів.

Виробник: Laboratoires Théa; 12 rue Louis Blériot, 63017 Clermont-Ferrand Cedex 2, France. Tel. + 33 4 73 98 14 36 / Лаборатуар Теа; 12, вул. Блеріо, 63017 Клермон-Ферран Седекс 2, Франція. Тел. + 33 4 73 98 14 36 на заводі Farmila-Thea Farmaceutici S.P.A .; via Enrico Fermi, 50, 20019 Settimo Milanese (MI), Italy. Tel. +39 02 33 550 1 / Фарміла-Теа Фармацеутіці С.П.А; вул. Енріко Фермі, 50, 20019 Сеттімо Міланезе (МІ), Італія. Тел. +39 02 33 550.

Всі права захищені та належать ТОВ «ТЕА ФАРМА». ЄДРПОУ 45117423; 04070, м Київ, Подільський р-н, вул. Волоська, 51 / 27Б, 3 поверх, офіс 1. Тел. +38 (044) 467 5770. Вебсайт ТОВ «ТЕА ФАРМА»: https://thea.ua/

Інформація на сайті надана з метою ознайомлення (носить інформаційно-довідковий характер) та не є підставою для самостійного встановлення діагнозу й самостійного призначення лікування. Своєчасно звертайтесь до лікаря. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.