Про компанію Théa

Théa (Laboratoires Théa, Франція) – відома незалежна європейська компанія, яка створена в 1994 р. Théa займає лідируюче місце в Європі серед офтальмологічних компаній, спеціалізується на розробці та просуванні препаратів і продуктів для офтальмології. Théa реалізує свої продукти більш ніж у 75 країнах світу: в Європі, Північній та Південній Америці, в Африці, на Далекому Сході (в Японії та Кореї). 95% виробничої потужності компанії розташовано на території Європейського союзу, саме тут виробляється продукція і для України.

Значну частину свого прибутку Théa витрачає на наукові розробки, активно підтримує освітні програми для молодих офтальмологів. Компанія створила корпоративний благодійний фонд (Fondation Théa), покликаний допомагати в реалізації гуманітарних та загальних ініціатив, спрямованих на боротьбу зі сліпотою, лікування трахоми в Африці та покращення здоров'я очей.
Laboratoires Théa відома в світі продуктами без консервантів, є піонером та лідером в богатьох галузях офтальмології в Європі. Laboratoires Théa створила ряд інноваційних фармакологічних технологій і продуктів: перші краплі для боротьби з трахомою і гнійним кон'юнктивітом; перший в світі багатодозовий флакон без консервантів АВАК®; перший в Європі науково обґрунтований вітамінно-антиоксидантний комплекс для здоров'я очей; перший гель для лікування синдрому сухого ока; перший офтальмологічний протигерпетичний гель; перші продукти для догляду за повіками. Представництво «Лаборатуар Теа» в Україні ЄДРПОУ 26620013; 04070, м Київ, Подільський р-н, вул. Волоська, 51 / 27Б, офіс 1. Тел. +38 (044) 467 5770. Сайт представництва: https://thea.ua/.
Ознайомтесь з представленими в Україні безрецептурними продуктами компанії:
Продукти Théa

Нутроф® Форте

Дієтична добавка, нутріцевтик для захисту сітківки ока, збереження гостроти зору: антиоксидантні вітаміни, мікроелементи та інші корисні компоненти; 1 капсула на добу.

Показання:
підтримка здоров'я очей після 40 років, при тривалих зорових навантаженнях, при вікових захворюваннях, для корекції раціону.

Детальніше

Теагель®

Стерильний гель 30 г в тубі, без консервантів для щоденної гігієни повік. Очищає, зволожує, заспокоює повіки. Гіпоалергенний, без парабенів, ароматизаторів. Не потребує змивання. 60 доз в тубі.

Показання:
для щоденної гігієни повік і вій, для очищення повік при блефаритах, акне, синдромі сухого ока.

Детальніше

Блефаклін®

20 стерильних серветок в саше. Для щоденної гігієни повік і чутливої шкіри у дорослих та у дітей від 3 місяців. Очищує, зволожує, відновлює шкіру, має тонізуючий ефект. Не викликає подразнення очей. Не потребує змивання.

Показання:
для щоденного очищення повік та чутливої, схильної до алергії шкіри, а також для видалення макіяжу. Підходить користувачам контактних лінз.

Детальніше
Історія Laboratoires Théa

Історія компанії Laboratoires Théa міцно пов’язана з династією Шибре.

Протягом останніх 150 років представники п’яти поколінь сім’ї Шибре присвячували свої життя офтальмології.

Засновником династії став Поль Шибре (1844-1911). Він увійшов в історію медицини як видатний лікар, дослідник, автор наукових робіт, винахідник і творець інструментарію та методів обстеження, засновник французького офтальмологічного товариства (1883 р.) Детальніше з історією компанії Théa Ви можете ознайомитися за цим посиланням.

Жан-Фредерік Шибре та Анрі Шибре - Президенти Laboratoires Théa (Лаборатуар Теа).

ДЕ КУПИТИТеалоз® Дуо Де купити

Офіційний сайт Теалоз® Дуо. Реклама засоби медичного призначення Теалоз® Дуо. Зберігати в недоступному для дітей місці. Перед застосуванням обов`язково проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтесь з інструкцією.(PDF)

Виробник: Laboratoires Théa; 12 rue Louis Blériot, 63017 Clermont-Ferrand Cedex 2, France. Tel. + 33 4 73 98 14 36 / Лаборатуар Теа; 12, вул. Блеріо, 63017 Клермон-Ферран Седекс 2, Франція. Тел. + 33 4 73 98 14 36 на заводі Farmila-Thea Farmaceutici S.P.A.; via Enrico Fermi, 50, 20019 Settimo Milanese (MI), Italy. Tel. +39 02 33 550 1 / Фарм-Теа Фармацеутіці С.п.А; вул. Енріко Фермі, 50, 20019 Сеттимо Міланезе (МІ), Італія. Тел. +39 02 33 550

Інформація на сайті надана з метою ознайомлення (носить інформаційно-довідковий характер) та не є підставою для самостійного встановлення діагнозу та самостійного призначення лікування. Своєчасно звертайтесь до лікаря. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.
Всі права належать Представництву «Лаборатуар Теа» в Україні ЄДРПОУ 26620013; 04070, м Київ, Подільський р-н, вул. Волоська, 51 / 27Б, офіс 1. Тел. +38 (044) 467 5770. Вебсайт представництва: https://thea.ua/.
Юридична інформація